Diriliş Ertuğrul hayranları hüsrana uğradı
20.10.2018 41 0 Admin

Diriliş Ertuğrul hayranları hüsrana uğradı

Film, Dizi ve Video
Favorilerime ekle
Ekranların efsane dizisi Diriliş Ertuğrul hayranlara kötü haber! Yeni sezonu merakla beklenen Diriliş Ertuğrul, bu hafta yayınlanmayacak.

Diriliş Ertuğrul hayranları hüsrana uğradı

Diriliş Ertuğrul'un büyük sürpriz ve yeni oyuncularla ekrana gelecek olan 5'inci sezonunu merak eden hayranlarına kötü bir haber geldi. TRT 1'in gelecek haftaki yayın akışında çarşamba günü "Mehmetçik Kutlu Zafer" yer aldı.

Gelecek hafta da ekranlarda olmayacak

Diriliş Ertuğrul'un haftaya çarşamba yayınlanacağını umanlar yine bir hüsranla karşılaştı. Diriliş Ertuğrul dizisi gelecek hafta da ekrana gelmeyecek.

Ekranların reyting rekortmeni dizi Diriliş Ertuğrul'dan hayranlarını üzecek bir haber geldi. Yeni sezona baştan aşağı yenilenmiş olarak giriş yapmaya hazırlanan Diriliş Ertuğrul, 24 Ekim Çarşamba akşamı da başlamıyor. Yeni sezon tarihi için, yapım şirketinden henüz bir açıklama gelmedi.
reklamlar indiriliyor...
Bu makaleye yapılan yorumlar (0)
YORUM EKLE
Bu makaleye yorum ekleyin
Turizmin arkeolojisi - Prof. Dr. Tuncay Neyişçi
Turizm konusunda yapılan tartışmalar ve değerlendirmelerin köklü ve kapsayıcı bir temel üzerine oturtulamadığını düşünüyorum.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan MHP'nin af teklifine ilk yorum!
Cumhurbaşkanı Erdoğan, BM Genel Kurulunda yapacağa konuşmayla ilgili, "Konuşmamda insani krizlere dikkati çekerek, vicdanları derinden yaralayan bu sorunlara çözüm
Yıllar önce - 1. yazı
Yıllar önce - 1. yazı
Yıllar önce - 1. yazı
10.02.18 Benim Hayatım
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 12.0 бесплатно